
Паяльник акум. 20В PWM20BL без АКБ, PROFI-TEC
- Нет в наличии
- Код: 005914
1 817 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Паяльник акум. 20В PWM20BL без АКБ, PROFI-TEC. Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PROFI-TEC |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага Нетто Брутто | 0,5 / 0,7 кг |
| Габарити Упаковки | 335×140×80 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Источник питания | Акумулятор |
| Діаметр зварювальних насадок | 20 / 25 / 32 мм |
| Діапазон регулювання температури | 1 С° |
| Матеріал корпуса | АБС пластик, метал |
| Напруга акумулятора | 20 В |
| Робочий температурний діапазон | 120 – 340 С° |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип двигателя | Бесщеточный |
| Час нагрівання | від 3 секунд |
- Цена: 1 817 ₴





