
Пила цепная акум. 20В PCS1520BL 2х2Ah, PROFI-TEC
- Нет в наличии
- Код: 005714
3 404 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пила ланцюгова акум. 20В PCS1520BL 2х2Ah, PROFI-TEC. Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PROFI-TEC |
| Шаг цепи | 1/4" |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага Нетто Брутто | 0,97 / 2,0 кг |
| Габарити Упаковки | 450×220×190 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Источник питания | Акумулятор |
| Длина шины | 20 см |
| Кількість ведущіх ланок | 37 шт. |
| Кількіть ріжучіх зубів | 18 шт. |
| Максимальний діаметр різання | 150 мм |
| Материал цепи | високовуглецева сталь |
| Напруга акумулятора | 20 В |
| Робоча довжина шини | 15 см |
| Тип двигателя | Бесщеточный |
| Товщина ведущої ланки | 1,1 мм |
| Ціна продажу | 2960.00UAH |
| максимальна швидкість ланцюга | 5,8 м/с |
- Цена: 3 404 ₴








