
Аккумуляторная цепная пила PROFI-TEC PPCS3020BL бесщеточная (1 х PT2040MP (4.0Ач), зарядное, кейс)
- Нет в наличии
- Код: 006298
4 014 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторна ланцюгова пила PROFI-TEC PPCS3020BL безщіткова (1 х PT2040MP (4.0Аг), зарядне, кейс). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PROFI-TEC |
| Шаг цепи | 1/4" |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага Нетто Брутто | 1,6 / 4,2 кг |
| Габарити Упаковки | 570×150×220 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Источник питания | Акумулятор |
| Длина шины | 30 см |
| Кількість ведущіх ланок | 62 шт. |
| Кількіть ріжучіх зубів | 31 шт. |
| Максимальний діаметр різання | 265 мм |
| Материал цепи | високовуглецева сталь |
| Напруга акумулятора | 20 В |
| Тип двигателя | Бесщеточный |
| Товщина ведущої ланки | 1,1 мм |
| Ціна продажу | 3490.00UAH |
| максимальна швидкість ланцюга | 10,0 м/с |
- Цена: 4 014 ₴








