
Ножницы акум. 20В PHT1110 POWERLine 2х2Ah, PROFI-TEC
- Нет в наличии
- Код: 006567
4 136 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ножиці акум. 20В PHT1110 POWERLine 2х2Ah, PROFI-TEC. Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PROFI-TEC |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага Нетто Брутто | 0,98 / 2,7 кг |
| Габарити Упаковки | 325×140×205 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Глибина різання лезом | 15 / 20 / 25 мм |
| Источник питания | Акумулятор |
| Довжина ножів для трави | 110 мм |
| Довжина шини для кущів | 200 мм |
| Кількість ходів холостого ходу | 0 – 2500 хід/хв |
| Максимальна ширина розпилу | 200 мм |
| Напруга акумулятора | 20 В |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип двигателя | Щеточный |
- Цена: 4 136 ₴









