
Порохотяг 1400 Вт 38 л PVC1438, PROFI-TEC
- Нет в наличии
- Код: 006532
9 797 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Порохотяг 1400 Вт 38 л PVC1438, PROFI-TEC. Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PROFI-TEC |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость бака | 38 л |
| Вага Нетто Брутто | 12,2 / 14,5 кг |
| Габарити Упаковки | 400×380×870 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Источник питания | мережа |
| Довжина / діаметр шланга | 1,5 м / 32 мм |
| Довжина Кабелю Живлення | 4,0 м |
| Максимальна потужність всмоктування | 18 кПа |
| Максимальна потужність розетки | 2000 Вт |
| Максимальный уровень шума | 75 дБ(А) |
| Напряжение питания | 220 В |
| Потужність Споживання | 1400 Вт |
| Тип уборки | сухе та збирання води |
| Частота тока | 50 Гц |
- Цена: 9 797 ₴









