
Пила цепная бенз. 1100 Вт PT-2500, PROFI-TEC
- Нет в наличии
- Код: 002108
4 280 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пила ланцюгова бенз. 1100 Вт PT-2500, PROFI-TEC. Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PROFI-TEC |
| Шаг цепи | 3/8" |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Объем двигателя | 25 куб. см |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага Нетто Брутто | 3,5 / 4,1 кг |
| Габарити Упаковки | 290×230×240 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Источник питания | паливо |
| Длина шины | 30 см |
| Число оборотов холостого хода | 3100 об/хв |
| Кількість ведущіх ланок | 45 шт. |
| Кількіть ріжучіх зубів | 22 шт. |
| Максимальная скорость вращения | 11500 об/хв |
| Об'єм оливного бака | 160 мл |
| Объем топливного бака | 230 мл |
| Мощность двигателя | 0,8 / 1,1 кВт / к.с. |
| Система запуска | ручний стартер |
| Тип двигателя | бензиновий, одноциліндровий, 2-тактний з повітряним охолодженням |
| Тип топлива | суміш бензину А-92/А-95 з моторним маслом 2Т |
| Товщина ведущої ланки | 1,3 мм |
| Ціна продажу | 2990.00UAH |
| максимальна швидкість ланцюга | 19,0 м/с |
- Цена: 4 280 ₴









