
Стружкоотсос PROFI-TEC TURBODust PCE2000 (1500 Вт, 2500 м3/г, мешки 215 л, 2 отверстия 100/125 мм)
- Нет в наличии
- Код: 007004
23 177 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стружковідсмоктувач PROFI-TEC TURBODust PCE2000 (1500 Вт,2500 м3/г,мішки 215 л,2 отвори 100/125 мм). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PROFI-TEC |
| Частота тока | 50 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність мішка для стружки | 215 л |
| Ємність фільтруючого мішка | 215 л |
| Вага Нетто Брутто | 35,65 / 41,0 кг |
| Габарити Упаковки | 580×570×913 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Источник питания | мережа |
| Диаметр вентилятора | 30 см |
| Діаметр всмоктувальних отворів | 100 / 125 мм |
| Кількість всмоктувальних отворів | 2 |
| Максимальная мощность | 1500 Вт |
| Максимальная скорость вращения | 2800 об/хв |
| Напряжение питания | 220 В |
| Производительность | 2500 м³/год |
- Цена: 23 177 ₴









