
Газонокосарка акум. 40В EcoCut 51 Pro 2х 8Ah, PROFI-TEC
- Нет в наличии
- Код: 007586
22 028 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Газонокосарка акум. 40В EcoCut 51 Pro 2х 8Ah, PROFI-TEC. Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PROFI-TEC |
| Объем травосборника | 50 л |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага Нетто Брутто | 21,0 / 27,9 кг |
| Высота скашивания | 30 – 80 мм |
| Габарити Упаковки | 880×565×435 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Источник питания | Акумулятор |
| Діаметр коліс (передні / задні) | 180 / 250 мм |
| Класс защиты | IPX1 |
| Число оборотов холостого хода | 3500 об/хв |
| Матеріал Травозбірника | комбінований (тканина/пластик) |
| Напруга акумулятора | 40 В (2×20 В) |
| Мощность двигателя | 850 Вт |
| Регулювання висоти косіння | 6 |
| Спосіб збору трави | задній/бічний викид |
| Тип двигателя | Бесщеточный |
| Тип привода | несамохідний |
| Ціна продажу | 18990.00UAH |
| Ширина скошування | 510 мм |
- Цена: 22 028 ₴







