
Отвертка с набором сменных бит Bosch Extra Hard (44 + 1 шт.) (2607017732)
- Готово к отправке
- Код: 2607017732
1 224 ₴
1 055 ₴
-14%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Викрутка з набором змінних біт Bosch Extra Hard (44 + 1 шт.) (2607017732). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.76 кг |
| Габаритні розміри | 240х41х307 мм |
| Довжина торцевої головки | 50 мм |
| Довжина тримача | 60 мм |
| Діаметр торцевих головок | 5, 8, 10 мм |
| Загальна довжина біт | 25 / 65 мм |
| Класс | Профессиональный |
| Материал | легована сталь S2 |
| Номер шліца | PH1, PH2, PH3, PZ1, PZ2, PZ3, SL3, SL4, SL5, SL6, HEX3, HEX4, HEX5, HEX6, T10, T15, T20, T25, T27, T30, T40, TH10, TH15, TH20, TH25, TH27, TH30, TH40 |
| Посадковий квадрат | 1.4" |
| Совместимость | дриль, шуруповерт |
| Тип шлица | PH, PZ, SL, HEX, T, TH |
- Цена: 1 055 ₴




