
Подогреватель кислорода электрический Донмет ПЭ-01К (993.000.07)
- Нет в наличии
- Код: 993.000.07
1 742 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Підігрівач кисню електричний Донмет ПЕ-01К (993.000.07). Оригінал
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Донмет |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0,75 кг |
| Длина кабеля | не менше 2 м |
| Найбільша пропускна спроможність | 50 л/хв |
| Найбільший тиск газу | 20 МПа / 200 bar |
| Номинальная потребляемая мощность | 100 Вт |
| Опір ізоляції при t=250С | не менше 5 МОм |
| Приєднувальні розміри входу та виходу | G3/4 |
| Робоча напруга | ~/= 36±10% В |
| Температура нагрівання підігрівача, за якої відбувається відключення від електричної мережі | 80±10 0С |
| Час виходу у встановлений режим | не більше 3 хв |
- Цена: 1 742 ₴
