
Круг алмазный отрезной Distar Granite 1A1R 250 x 25.4 Сплошной (11120034019)
- Готово к отправке
- Код: 11120034019
1 742 ₴
1 542 ₴
-11%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Круг алмазний відрізний Distar Granite 1A1R 250 x 25.4 Суцільний (11120034019). Оригінал
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | DISTAR |
| Пользовательские характеристики | |
| Габаритні розміри | 250 мм |
| Довжина сегмента | 10 мм |
| Диаметр посадочного отверстия | 25,4 мм |
| Применение | по граніту, по кераміці, по мармуру, по пісковику |
| Маркировка | Extra (5D) |
| Підходить для | плиткорізами |
| Тип | суцільний |
| Тип різу | мокрий різ |
| Товщина ріжучої частини | 1,6 мм |
- Цена: 1 542 ₴
