
Кусторез аккумуляторный Bosch EasyHedgeCut 18V-45 (PBA 18 В, 2.0 A*ч, ЗУ) (0600849H02)
- Готово к отправке
- Код: 0600849H02
5 184 ₴
4 469 ₴
-14%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кущоріз акумуляторний Bosch EasyHedgeCut 18V-45 (PBA 18 В, 2.0 A*год, ЗП) (0600849H02). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.3 (без АКБ), 2.7 кг |
| Габаритні розміри | 940х240х195 мм |
| Длина ножа | 450 мм |
| Дополнительно | відстань між лезами - 15 мм, можливість використання акумуляторів від POWER FOR ALL ALLIANCE |
| Діаметр гілки | 15 мм |
| Комплектация | АКБ PBA 18V 2.0 Ah (1 шт.), ЗП AL 1810 CV (1 шт.), футляр для захисту ножа, інструкція, гарантійний талон |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Площадь обработки | 180 кв.м |
| Уровень шума | 74 дБ(А) |
| Різальна система | плоскі дельтоподібні ножі виготовлені лазерним різанням з алмазним заточуванням |
| Тип аккумулятора | Li-ion, PBA 18V |
| Тип питания | від акумулятора |
| Час заряджання акумулятора | 124 хв |
| Скорость вращения вала | 2400 об/хв |
- Цена: 4 469 ₴








