
Сверло алмазное по керамограниту DISTAR Hyper DDR-V (300х6 мм, M14) (87015424017)
- Готово к отправке
- Код: 87015424017
521 ₴
449 ₴
-14%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Свердло алмазне по керамограніту DISTAR Hyper DDR-V (300х6 мм, M14) (87015424017). Оригінал
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | DISTAR |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметp коронки | 6 мм |
| Общая длина | 300 мм |
| Кількість предметів в наборі / пакуванні | 1 шт. |
| Обрабатываемый материал | кераміка, керамограніт |
| Підходить для | КШМ 115, 125 мм |
| Різальна система | сегментна алмазна коронка |
| Система охлаждения | немає |
| Тип різу | сухий |
| Хвостовик | M14 |
- Цена: 449 ₴




