
Измельчитель древесины Konner&Sohnen KS 500WS (6.5 л.с.)
- Нет в наличии
- Код: KS 500WS
51 170 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Подрібнювач деревини Konner&Sohnen KS 500WS (6.5 к.с.). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Konner&Sohnen |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 95 кг |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Объем топливного бака | 3.6 л |
| Пользовательские характеристики | |
| Габаритні розміри | 880x480x760 мм |
| Гарантія | 12 |
| Дополнительно | швидкість обертання ножів - 3000 об./хв., найбільший діаметр однієї гілки для забірного бункеру- 30 мм, загальний найбільший діаметр для забірного бункер - 76 мм, розмір вихідної тріски: 10-15 мм |
| Количество ножей | 2 шт. |
| Максимальна товщина гілки | 76 мм |
| Модель двигуна | KS 230 |
| Объем двигателя | 196 куб.см |
| Об'єм оливного бака | 0.6 л |
| Мощность | 6.5 к.с. |
| Різальна система | ножі |
| Степень защиты | IP54M |
| Тип двигателя | бензиновий, 4-х тактний |
| Тип пуску | ручний |
| Скорость вращения вала | 3600 об/хв |
- Цена: 51 170 ₴







