
Аккумуляторные ножницы Husqvarna Aspire S20-P4A KIT (18 В, 2 А*ч, 200 мм) (9707167-04)
- Готово к отправке
- Код: 9707167-04
9 631 ₴
8 599 ₴
-11%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторні ножиці Husqvarna Aspire S20-P4A KIT (18 В, 2 А*год, 200 мм) (9707167-04). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Husqvarna |
| Общие | |
| Вес | 2.7 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2 А*год |
| Гарантований рівень потужності звуку, LWA | 84 дБ(А) |
| Источник питания | акумулятор |
| Довжина ножів | 20 см |
| Комплектация | телескопічна штанга, акумулятор, зарядний пристрій, інструкція, гарантійний талон |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Рівень звукового тиску на вухо оператора | 75 дБ(А) |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип двигателя | PMDC (щітковий) |
| Скорость резки | 2800 різ/хв |
- Цена: 8 599 ₴

