
Триммер садовый аккумуляторный Konner&Sohnen KS BCT-40V set (20 В, 4 А*ч, 2×3.5 А, 255-300 мм)
- Нет в наличии
- Код: KS BCT-40V set
13 529 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Тример садовий акумуляторний Konner&Sohnen KS BCT-40V set (20 В, 4 А*год, 2×3.5 А, 255-300 мм). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Konner&Sohnen |
| Характеристики электродвигателя и аккумулятора | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 4 А*год |
| Вес | 3.8 кг (без АКБ і ЗП) |
| Габаритні розміри | 970×270×110 мм |
| Комплектация | 2 акумулятори (Li-Ion, 20В, 4 А*год), швидкозарядний пристрій KS C35A-2, захисний кожух, ремінь, трилопатевий ніж, шпуля, торцевий ключ, шестигранний ключ, картонна коробка, інструкція з експлуатації, гарантійний талон |
| Номінальний струм споживання з фази мережі | 2×3.5 А |
| Уровень шума | 96 дБ |
| Різальна система | ніж, волосінь |
| Тип двигателя | Бесщеточный |
| Толщина | волосіні - 2 мм |
| Скорость вращения вала | 5500–7500 об/хв |
| Ширина обработки | ніж - 255 мм, волосінь - 300 мм |
- Цена: 13 529 ₴



