
Устройство пусковое с компрессором Konner&Sohnen KS JSP-1300 (16 А*ч, 10.3 бар)
- Готово к отправке
- Код: KS JSP-1300
6 719 ₴
5 999 ₴
-11%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пристрій пусковий з компресором Konner&Sohnen KS JSP-1300 (16 А*год, 10.3 бар). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Konner&Sohnen |
| Тип | Пусковое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.74 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 16 А*год |
| Габаритні розміри | 240х152х115 мм |
| Дополнительно | максимальний пусковий струм 1300 А, номінальний пусковий струм 650 А |
| Комплектация | usb-кабель для зарядки, клеми пускового пристрою, насадки для накачування, шланг для підключення компресора, сумка для зберігання, картонна коробка, інструкція з експлуатації, гарантійний талон |
| Материал | Пластик |
| Напруга акумулятора | 12 В |
| Производительность | 26 л/хв |
| Температура експлуатації | від -20°C до +60°C |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Давление | 10.3 бар |
- Цена: 5 999 ₴


