
Аккумуляторная цепная пила Konner&Sohnen KS CS40V-16 set (40 В, 4 А*ч, 2×3.5 А, 400 мм)
- Нет в наличии
- Код: KS CS40V-16 set
13 746 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторна ланцюгова пила Konner & Sohnen KS CS40V-16 set (40 В, 4 А*год, 2×3.5 А, 400 мм). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Konner&Sohnen |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 4 А*год |
| Вес | нетто 3.6 кг/брутто 4.6 кг |
| Габарити полотна | 400 мм |
| Габаритні розміри | 455×220×255 мм |
| Комплектация | подвійний швидкий зарядний пристрій для акумуляторних батарей 20 В KS C35A-2 (1 шт.), акумулятор літієвий 20 В KS 20V4-1 (2 шт.), інструкція, гарантійний талон, упаковка |
| Крок зубців | 3/8" |
| Напруга акумулятора | 40 (20+20) В |
| Номінальний струм споживання з фази мережі | 2×3.5 А |
| Об'єм оливного бака | 0.25 л |
| Тип двигателя | Бесщеточный |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Частота | 50 Гц |
| Швидкість ланцюга | 15 м/с |
| Скорость вращения вала | 8000 об/хв |
- Цена: 13 746 ₴








