
Аккумуляторная цепная пила Konner & Sohnen KS CS40V-14 set (40 В, 4 А*ч, 2×3.5 А, 350 мм)
- Готово к отправке
- Код: KS CS40V-14 set
15 254 ₴
13 264 ₴
-13%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторна ланцюгова пила Konner & Sohnen KS CS40V-14 set (40 В, 4 А*год, 2×3.5 А, 350 мм). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Konner&Sohnen |
| Тип двигателя | Бесщеточный |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 4 А*год |
| Вес | нетто 3.6 кг/брутто 4.6 кг |
| Габарити полотна | 350 мм |
| Габаритні розміри | 455×220×255 мм |
| Дополнительно | безключовий натяг ланцюга (SDS), автоматичне змащування ланцюга, ергономічне гумове руків'я, індикатор рівня заряду акумулятора, шина - Oregon 140SDEA041 довжиною 14” (35 см), ланцюг - Oregon 91PJ053X товщиною 050" (1.3 мм) |
| Комплектация | Пилка, 2 акумулятори (Li-Ion, 20В, 4 Аг), подвійний швидкозарядний пристрій KS C35A-2, шина Oregon 140SDEA041, ланцюг Oregon 91PJ053X, картонна коробка, інструкція з експлуатації, гарантійний талон |
| Крок зубців | 3/8" |
| Напруга акумулятора | 40 (20+20) В |
| Номінальний струм споживання з фази мережі | 2×3.5 А |
| Об'єм оливного бака | 0.25 л |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Частота | 50 Гц |
| Швидкість ланцюга | 15 м/с |
| Скорость вращения вала | 8000 об/хв |
- Цена: 13 264 ₴









