
Аккумуляторный кусторез Konner & Sohnen KS HT-20V set (20 В, 2 А*ч, 2.4 А, 550 мм)
- Готово к отправке
- Код: KS HT-20V set
6 006 ₴
5 133 ₴
-15%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кущоріз акумуляторний Konner & Sohnen KS HT-20V set (20 В, 2 А*год, 2.4 А, 550 мм). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Konner&Sohnen |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2 А*год |
| Вес | 2.5 кг (без АКБ і ЗП) |
| Габаритні розміри | 930×220×200 мм |
| Длина ножа | 550 мм, 22” |
| Дополнительно | рекомендована ємність батареї 2 /4 /6 /8 А*год |
| Комплектация | зарядний пристрій акумуляторних батареї 20 В KS C24A (1 шт.), акумулятор літієвий 20 В KS 20V2-1 (1 шт.),інструкція, гарантійний талон, упаковка |
| Кількість коливань / ходів | 1550 ход/хв |
| Максимальна товщина гілки | 16 мм |
| Напруга акумулятора | 20 В |
| Номінальний струм споживання з фази мережі | 2.4 А |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип двигателя | Щеточный |
- Цена: 5 133 ₴



