
Аккумуляторная цепная пила Konner&Sohnen KS CS20V-12 set (20 В, 2 А*ч, 2.4 А, 300 мм)
- Готово к отправке
- Код: KS CS20V-12 set
7 258 ₴
6 203 ₴
-15%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторна ланцюгова пила Konner&Sohnen KS CS20V-12 set (20 В, 2 А*год, 2.4 А, 300 мм). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Konner&Sohnen |
| Тип двигателя | Щеточный |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2 А*год |
| Вес | нетто 3.5 кг/брутто 3.7 кг (без АКБ і ЗП) |
| Габарити полотна | 300 мм |
| Габаритні розміри | брутто 455×225x230 мм |
| Дополнительно | безключовий натяг ланцюга (SDS); ланцюг і шина Oregon; автоматичне змащування ланцюга; зручне кругле руків'я; інерційне гальмо ланцюга; індикатор рівня заряду акумулятора |
| Комплектация | зарядний пристрій акумуляторних батареї 20 В KS C24A (1 шт.), акумулятор літієвий 20 В KS 20V2-1 (1 шт.), інструкція, гарантійний талон, коробка |
| Крок зубців | 1/4" |
| Номінальний струм споживання з фази мережі | 2.4 А |
| Об'єм оливного бака | 0.3 л |
| Частота | 50 Гц |
| Швидкість ланцюга | 5.6 м/с |
| Скорость вращения вала | 300 об/хв |
- Цена: 6 203 ₴







