
Газонокосилка аккумуляторная Konner&Sohnen KS 33LM-20V set (20 В, 4.5 А, 4 А*ч, 330 м)
- Готово к отправке
- Код: KS 33LM-20V set
11 648 ₴
10 589 ₴
-9%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Газонокосарка акумуляторна Konner&Sohnen KS 33LM-20V set (20 В, 4.5 А, 4 А*год, 330 м). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Konner&Sohnen |
| Мульчирование | Да |
| Уровень шума | 96 дБ |
| Тип передвижения | Несамоходная |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 4 А*год |
| Вес | 13 кг (без АКБ и ЗУ) |
| Висота обробки | 25-75 мм |
| Габаритні розміри | 690х410х330 мм |
| Дополнительно | індикатор наповнення травозбірника |
| Комплектация | зарядний пристрій акумуляторних батареї 20 В KS C45A (1 шт.), акумулятор літієвий 20 В KS 20V4-1 (1 шт.), інструкція з експлуатації, гарантійний талон, упаковка |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Напруга акумулятора | 20 В |
| Номінальний струм споживання з фази мережі | 4.5 А |
| Система регулювання висоти ножа | центральна, 5 ступенів |
| Тип двигателя | Щеточный |
| травозбірник | 30 л, комбі (пластик/тканина) |
| Частота | 50 Гц |
| Скорость вращения вала | 3200 об/хв |
| Ширина обработки | 330 мм |
- Цена: 10 589 ₴







