
Триммер аккумуляторный Konner&Sohnen KS BCT-20V set (20 В, 255-300 мм)
- Готово к отправке
- Код: KS BCT-20V set
8 364 ₴
7 273 ₴
-13%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Тример акумуляторний Konner&Sohnen KS BCT-20V set (20 В, 255-300 мм). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Konner&Sohnen |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3.8 кг |
| Характеристики электродвигателя и аккумулятора | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Габаритні розміри | 970×270×110 мм |
| Комплектация | зарядний пристрій акумуляторних батареї 20 В KS C24A (1 шт.), акумулятор літієвий 20 В KS 20V2-1 (1 шт.),плечовий ремінь, тризубчасте лезо, шпуля з волосінню (5 м), інструкція, гарантійний талон, упаковка |
| Уровень шума | 96 дБ |
| Різальна система | ніж, волосінь |
| Тип двигателя | Бесщеточный |
| Толщина | волосіні - 2 мм |
| Скорость вращения вала | 5500–7500 об/хв |
| Ширина обработки | ніж - 255 мм, волосінь - 300 мм |
- Цена: 7 273 ₴





