
Измельчитель бензиновый Konner&Sohnen KS 700WS (15 л.с., 120 мм)
- Нет в наличии
- Код: KS 700WS
101 459 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Подрібнювач бензиновий Konner&Sohnen KS 700WS (15 к.с., 120 мм). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Konner&Sohnen |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 230 кг |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Объем топливного бака | 6.5 л |
| Пользовательские характеристики | |
| Габаритні розміри | 1140x660x1120 мм |
| Гарантія | 12 |
| Дополнительно | зовнішня кнопка аварійної зупинки, патрубок регулювання висоти виходу готової маси, причіпний пристрій для автомобіля |
| Количество ножей | 2 |
| Кількість обертів валу при номінальному навантаженні | 3600 об/хв |
| Максимальна товщина гілки | 120 мм |
| Модель двигуна | KS 430 |
| Объем двигателя | 420 куб.см |
| Об'єм оливного бака | 1.1 л |
| Мощность | 15 к.с. / 11 кВт |
| Різальна система | ножова |
| Степень защиты | IP54M |
| Тип двигателя | 4-тактний бензиновий |
| Тип пуску | ручний / електричний |
| Скорость вращения вала | 3000 об/хв |
- Цена: 101 459 ₴





