
Шуруповерт аккумуляторный Konner & Sohnen KS SD-3.6V (3.6 В)
- Готово к отправке
- Код: KS SD-3.6V
857 ₴
765 ₴
-11%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шуруповерт акумуляторний Konner & Sohnen KS SD-3.6V (3.6 В). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Konner&Sohnen |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.37 кг |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 1.3 А*год |
| Габаритні розміри | 170x50x150 мм |
| Дополнительно | реверс, підсвічування |
| Комплектация | набір біт, адаптер для біт, USB-кабель, інструкція, гарантійний талон, упаковка |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 3.5 Н*м |
| Напруга акумулятора | 3.6 В |
| Патрон | внутрішній шестигранник 1/4" |
| Скорость вращения вала | 230 об/хв |
- Цена: 765 ₴





