
Триммер садовый электрический Konner&Sohnen KS GT-250 (0.25 кВт, 220 мм)
- Готово к отправке
- Код: KS GT-250
931 ₴
803 ₴
-14%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Тример садовий електричний Konner&Sohnen KS GT-250 (0.25 кВт, 220 мм). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Konner&Sohnen |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.22 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Габаритні розміри | 195 ×120×400 мм |
| Длина лески | 6 м |
| Диаметр лески | 1.2 мм |
| Комплектация | плечовий ремінь, ніж, шпуля з волосінню (5 м), інструкція, гарантійний талон |
| Напряжение питания | 230 В |
| Мощность | 250 Вт |
| Руків'я | велосипедне |
| Різальна система | ніж, волосінь |
| Частота | 50 Гц |
| Скорость вращения вала | 12000 об/хв |
| Ширина обработки | 220 мм |
- Цена: 803 ₴
