
Культиватор электрический Konner & Sohnen KS 1500T E (1.2 кВт, 450 мм)
- Нет в наличии
- Код: KS 1500 T E
7 699 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Культиватор електричний Konner & Sohnen KS 1500T E (1.2 кВт, 450 мм). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Konner&Sohnen |
| Тип | Культиватор |
| Тип двигателя | Электрический |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 13.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Габаритні розміри | 480x320x545 мм |
| Гарантія | 12 |
| Глубина обработки | 220 мм |
| Дополнительно | регулювання кермової колонки, регулювання ручки управління по вертикалі, захист двигуна від низького рівня оливи |
| Комплектация | фрези (6 шт.), панель управління (1 шт.), транспортувальне колесо (2 шт.), інструкція, гарантійний талон, упаковка |
| Количество фрез | 6 |
| Количество скоростей | 1 вперед |
| Мощность | 1200 Вт |
| Редуктор | черв'ячний |
| Система охлаждения | Воздушная |
| Тип пуску | електростарт |
| Ширина обработки | 450 мм |
- Цена: 7 699 ₴





