
Автомобильный компрессор Konner & Sohnen KS P30 (12 / 220 В, 35 л/мин)
- Готово к отправке
- Код: KS P30
3 332 ₴
2 975 ₴
-11%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Автомобільний компресор Konner & Sohnen KS P30 (12 / 220 В, 35 л/хв). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Konner&Sohnen |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.8 кг |
| Габаритні розміри | 190x203x272 мм |
| Дисплей | є |
| Дополнительно | дисплей, регулювання рівня тиску, ручка для перенесення, зручне зберігання аксесуарів, ліхтар |
| Комплектация | насадки для накачування, кабелі, шланг, інструкція, гарантійний талон, упаковка |
| Единица измерения | psi, bar, кПа |
| Мощность | 120 Вт |
| Производительность | 35 л/хв |
| Тип | поршневий, безмасляний |
| Тип питания | 12 В / 220 В |
| Давление | 10.3 бар |
| Время работы | 8 хв |
- Цена: 2 975 ₴








