
Триммер электрический Konner&Sohnen KS BCT-1400 (1.4 кВт, 420 мм)
- Готово к отправке
- Код: KS BCT-1400
4 398 ₴
3 998 ₴
-9%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Тример електричний Konner&Sohnen KS BCT-1400 (1.4 кВт, 420 мм). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Konner&Sohnen |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 6.9 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Габаритні розміри | 940х260х130 мм |
| Комплектация | плечовий ремінь, ніж, шпуля з волосінню (5 м), інструкція, гарантійний талон |
| Мощность | 1400 Вт |
| Різальна система | ніж, волосінь |
| Скорость вращения вала | 7500 об/хв |
| Ширина обработки | 420 мм |
- Цена: 3 998 ₴




