
Электрическая газонокосилка Konner&Sohnen KS 38LM (1.4 кВт, 380 мм)
- Готово к отправке
- Код: KS 38LM
7 158 ₴
6 224 ₴
-13%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Електрична газонокосарка Konner&Sohnen KS 38LM (1.4 кВт, 380 мм). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Konner&Sohnen |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 11.9 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота обробки | 25-75 мм |
| Габаритні розміри | 700х470х335 мм |
| Дополнительно | складна ручка |
| Діаметр коліс (передніх / задніх) | 152 / 203 мм |
| Комплектация | упаковка, інструкція з експлуатації, гарантійний талон |
| Мощность | 1400 Вт |
| Система регулювання висоти ножа | 5х ступінчаста |
| Тип питания | від мережі 220 В |
| травозбірник | 40 л, комбінований |
| Скорость вращения вала | 3250 об/хв |
| Ширина обработки | 380 мм |
- Цена: 6 224 ₴
