
Электрическая газонокосилка Konner&Sohnen KS 32LM (1 кВт, 320 мм)
- Готово к отправке
- Код: KS 32LM
3 948 ₴
3 433 ₴
-13%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Електрична газонокосарка Konner&Sohnen KS 32LM (1 кВт, 320 мм). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Konner&Sohnen |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 6.9 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота обробки | 25-65 мм |
| Габаритні розміри | 590х380х290 мм |
| Дополнительно | складна ручка |
| Діаметр коліс (передніх / задніх) | 140 / 140 мм |
| Комплектация | упаковка, інструкція з експлуатації, гарантійний талон |
| Мощность | 1000 Вт |
| Система регулювання висоти ножа | 3х ступінчаста |
| Тип питания | від мережі 220 В |
| травозбірник | 25 л, пластиковий |
| Скорость вращения вала | 3450 об/хв |
| Ширина обработки | 320 мм |
- Цена: 3 433 ₴
