
Электропила цепная Konner&Sohnen KS CS2400-18 (2.4 кВт, 450 мм)
- Готово к отправке
- Код: KS CS2400-18
6 264 ₴
5 400 ₴
-14%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Електропила ланцюгова Konner&Sohnen KS CS2400-18 (2.4 кВт, 450 мм). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Konner&Sohnen |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | нетто 6.25 кг/брутто 6.6 кг |
| Габарити полотна | 450 мм |
| Габаритні розміри | брутто 660х440х335 мм |
| Дополнительно | безключовий натяг ланцюга (SDS); подвійний аварійний захист; автоматичне змащування ланцюга; система плавного пуску; ергономічне гумове руків'я; вічко для контролю рівня оливи; оригінальна шина і ланцюг Oregon |
| Комплектация | гарантійний талон, інструкція, коробка |
| Крок зубців | 3/8" |
| Об'єм оливного бака | 0.19 л |
| Мощность | 2400 Вт |
| Тип питания | мережева |
| Швидкість ланцюга | 13 м/с |
- Цена: 5 400 ₴
