
Электропила цепная Konner&Sohnen KS CS2200-16 (2.2 кВт, 400 мм)
- Готово к отправке
- Код: KS CS2200-16
6 057 ₴
5 177 ₴
-15%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Електропила ланцюгова Konner&Sohnen KS CS2200-16 (2.2 кВт, 400 мм). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Konner&Sohnen |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | нетто 6.25/брутто 6.6 кг |
| Габарити полотна | 400 мм |
| Габаритні розміри | брутто 700х470х335 мм |
| Дополнительно | безключовий натяг ланцюга (SDS); подвійний аварійний захист; автоматичне змащування ланцюга; система плавного пуску; ергономічне гумове руків'я; вічко для контролю рівня оливи; оригінальна шина і ланцюг Oregon |
| Комплектация | гарантійний талон, інструкція, коробка |
| Крок зубців | 3/8" |
| Напряжение питания | 230 В |
| Об'єм оливного бака | 0.14 л |
| Мощность | 2200 Вт |
| Тип питания | мережева |
| Швидкість ланцюга | 14 м/с |
- Цена: 5 177 ₴
