
Электропила цепная Konner&Sohnen KS CS1800-14 (1.8 кВт, 350 мм)
- Готово к отправке
- Код: KS CS1800-14
4 499 ₴
4 017 ₴
-11%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Електропила ланцюгова Konner&Sohnen KS CS1800-14 (1.8 кВт, 350 мм). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Konner&Sohnen |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | нетто 4.7 кг/ брутто 5.4 кг |
| Габарити полотна | 350 мм |
| Габаритні розміри | брутто 590х380х290 мм |
| Дополнительно | безключовий натяг ланцюга (SDS); подвійний аварійний захист; автоматичне змащування ланцюга; система плавного пуску; ергономічне гумове руків'я; оригінальна шина і ланцюг Oregon |
| Комплектация | інструкція, гарантійний талон, коробка |
| Крок зубців | 3/8" |
| Напряжение питания | 230 В |
| Об'єм оливного бака | 0.28 л |
| Мощность | 1800 Вт |
| Тип питания | мережева |
| Швидкість ланцюга | 15 м/с |
- Цена: 4 017 ₴
