
Бензопила Husqvarna 130 (2 л.с., 350 мм) (9671084-01)
- Готово к отправке
- Код: 9671084-01
8 469 ₴
7 699 ₴
-9%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Бензопила Husqvarna 130 (2 к.с., 350 мм) (9671084-01). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Husqvarna |
| Вес | 4.7 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантований рівень потужності звуку, LWA | 116 дБ(А) |
| Длина рабочей части | 35 см |
| Крок | 3/8" mini |
| Объем топливного бака | 0.38 л |
| Об'єм циліндра | 38.2 см |
| Мощность | 2 к.с. |
| Рівень звукового тиску на вухо оператора | 102 дБ(А) |
| Тип питания | бензин |
| Тип повітряного фільтра | Нейлон 44 мк |
| Швидкість ланцюга в робочому режимі | 16.8 м/с |
- Цена: 7 699 ₴
