
Напольная сушилка для белья Eurogold Accordion (16 м) (0513)
- Готово к отправке
- Код: 0513
884 ₴
769 ₴
-13%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Підлогова сушарка для білизни Eurogold Accordion (16 м) (0513). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Eurogold |
| Вес | 2.8 кг |
| Материал | Металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Дополнительно | 3-х ярусна конструкція |
| Диаметр трубы | 12 мм |
| Загальна довжина струн | 16 м |
| Комплектация | інструкція, упаковка (поліетилен) |
| Максимальная нагрузка | до 15 кг |
| Размер в сложенном виде | 1300x552x509 мм |
- Цена: 769 ₴

