
Электрическая газонокосилка Bosch EasyRotak 32-205 (1.2 кВт, 320 мм) (06008A6300)
- Готово к отправке
- Код: 06008A6300
4 820 ₴
4 228 ₴
-12%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Електрична газонокосарка Bosch EasyRotak 32-205 (1.2 кВт, 320 мм) (06008A6300). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 9.6 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота обробки | 9.6 кг |
| Габаритні розміри | 1170x360x910 мм |
| Напряжение питания | 220 В |
| Мощность | 1200 Вт |
| Різальна система | поворотний ніж |
| Тип питания | від мережі |
| травозбірник | 31 л |
| Ширина обработки | 320 мм |
- Цена: 4 228 ₴






