
Аккумуляторный компрессор Konner & Sohnen KS P20 (5 В, 23 л/мин, 6 А*ч)
- Готово к отправке
- Код: KS P20
2 082 ₴
1 859 ₴
-11%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний компресор Konner & Sohnen KS P20 (5 В, 23 л/хв, 6 А*год). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Konner&Sohnen |
| Вес | 0.9 кг |
| Давление | 10.3 Бар |
| Пользовательские характеристики | |
| Габаритні розміри | 210х118х73 мм |
| Дисплей | є |
| Дополнительно | з ліхтариком, з манометром, з автовідключенням |
| Единица измерения | psi, bar, кПа, кг/см2 |
| Мощность | 120 Вт |
| Производительность | 23 л/хв |
| Температура використання | від -10°С до +45°С |
| Тип | акумуляторний компресор |
| Время работы | 8 год |
- Цена: 1 859 ₴







