
Лазерный нивелир со штативом Bosch UniversalLevel 360 Set (24 м) (0603663E06)
- Нет в наличии
- Код: 0603663E06
7 752 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Лазерний нівелір зі штативом Bosch UniversalLevel 360 Set (24 м) (0603663E06). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Цвет лазера | Зеленый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.56 кг |
| Величина розкриття | 360° |
| Габаритні розміри | 114х66х111 мм |
| Діапазон самонівелювання | ±4° |
| Класс лазера | 2 |
| Комплектация | штатив ТТ 150, чохол, 4 батарейки 1.5V LR6 (AA), інструкція, гарантійний талон |
| Лазерный диод | 500 - 540 Нм, <10 мВ |
| Проекція | горизонтальна лінія, вертикальна лінія |
| Рабочий диапазон | 24 м |
| Резьба штатива | 1/4" |
| Температура експлуатації | -5...+40 |
| Тип питания | 4 АА батарейки (1.5 В) |
| Точность | ±4 мм/м |
| Час самонівелірування | до 4 c |
- Цена: 7 752 ₴








