Аккумуляторный ударный гайковерт Bosch Professional GDX 18V-285 у L-BOXX (18 В, без АКБ та ЗУ) (06019N2100)
- Нет в наличии
- Код: 06019N2100
9 662 ₴
+380 (96) 033-74-84
Аккумуляторный ударный гайковерт Bosch Professional GDX 18V-285 у L-BOXX (18 В, без АКБ та ЗУ) (06019N2100)Нет в наличии
9 662 ₴
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний ударний гайковерт Bosch Professional GDX 18V-285 у L-BOXX (18 В, без АКБ та ЗП) (06019N2100). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.1 кг |
| Габаритні розміри | 147x73x210 мм |
| Дополнительно | реверс, руків'я з прогумованим покриттям, тримач біт із шестигранним хвостовиком, функція автоматичної зупинки або уповільнення, світлодіодне підсвічування |
| Діаметр шурупів | M16 |
| Комплектация | без АКБ та ЗП, інструкція, гарантійний талон, кейс, упаковка |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 285 / 200 Н*м |
| Количество ударов | 3000 / 3600 уд/хв |
| Количество скоростей | 2 |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Патрон | квадратне фрикційне кільце на 1/2" та наскрізний отвір |
| Уровень шума | 99 дБ |
| Тип двигателя | безщітковий |
| Хвостовик | шестигранний |
| Скорость вращения вала | 2000 / 2800 об/хв |
- Цена: 9 662 ₴
