
Аккумуляторная газонокосилка PROFI-TEC EcoCut 43 Lite (2х20 В, без АКБ, 430 мм) (007051)
- Нет в наличии
- Код: 007051
9 391 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторна газонокосарка PROFI-TEC EcoCut 43 Lite (2х20 В, без АКБ, 430 мм) (007051). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PROFI-TEC |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 13.2 кг |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота обробки | 25 – 75 мм |
| Діаметр коліс (передніх / задніх) | 150 / 180 мм |
| Комплектация | без АКБ та ЗП, заглушка для мульчування, комбінований травозбірник 40 л, інструкція з експлуатації, гарантійний талон |
| Напруга акумулятора | 2х20 В |
| Система регулювання висоти ножа | 6-ти ступінчаста |
| Тип двигателя | Бесщеточный |
| Тип питания | Аккумулятор |
| травозбірник | 40 л |
| Скорость вращения вала | 3200 / 3700 об/хв |
| Ширина обработки | 430 мм |
- Цена: 9 391 ₴









