
Перфоратор PROFI-TEC RH1700P7 IndustrialLine (1.7 кВт, 7 Дж) (007085)
- Нет в наличии
- Код: 007085
5 578 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Перфоратор PROFI-TEC RH1700P7 IndustrialLine (1.7 кВт, 7 Дж) (007085). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PROFI-TEC |
| Вес | 5.1 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина кабеля | 2 м |
| Дополнительно | система Vibration Control, індикатор підключення до електромережі, функція блокування кнопки пуску, шестиступенева система регулювання обертів |
| Діаметр свердління (бетон, цегла) | 32 мм |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 40 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 13 мм |
| Комплектация | бур SDS-Plus 8×150 мм; бур SDS-Plus 10×150 мм; бур SDS-Plus 12×150 мм; пікоподібне зубило 14×250 мм; плоске зубило 14×250 мм; додаткова бічна рукоятка; туба з мастилом; обмежувач глибини свердління; інструкція; гарантійний талон; пластиковий кейс |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | до 40 Нм |
| Кількість обертів валу при номінальному навантаженні | 850 об/хв |
| Количество ударов | 0 – 4500 уд/хв |
| Напруга акумулятора | 20 В |
| Напряжение питания | 220 В |
| Патрон | SDS-plus |
| Мощность | 1700 Вт |
| Режимы работы | 3 (свердління, свердління з ударом та довбання) |
| Тип двигателя | Щеточный |
| Частота | 50 Гц |
| Частота вибрации | 21.54 м/с² |
- Цена: 5 578 ₴








