Аккумуляторный триммер PROFI-TEC PGT5020BL (20 В, 1.5 А*ч, 180 мм) (006989)
- Нет в наличии
- Код: 006989
3 289 ₴
+380 (96) 033-74-84
Аккумуляторный триммер PROFI-TEC PGT5020BL (20 В, 1.5 А*ч, 180 мм) (006989)Нет в наличии
3 289 ₴
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний тример PROFI-TEC PGT5020BL (20 В, 1.5 А*год, 180 мм) (006989). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PROFI-TEC |
| Характеристики электродвигателя и аккумулятора | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.3 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Габаритні розміри | 980х230х110 мм |
| Дополнительно | вбудований LCD-дисплей, контроль рівня заряду акумулятора |
| Комплектация | акумулятор PT2015HL (1.5 Аг) ×2, зарядний пристрій BC20V, диск 180 мм ×1, пластикові ножі ×4, дволопатевий металевий ніж ×2, двостороння викрутка, свічковий ключ ,інструкція з експлуатації, гарантійний талон |
| Напруга акумулятора | 20 В |
| Руків'я | D-подібне |
| Різальна система | диск |
| Тип двигателя | безщітковий |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Скорость вращения вала | 0 – 4500 об/хв |
| Ширина обработки | 180 мм |
| Штанга | телескопічна, регульована (900 – 1200 мм) |
- Цена: 3 289 ₴
