
Аккумуляторный триммер PROFI-TEC PGT6020BL (20 В, 4 А*ч, 180 мм) (006988)
- Нет в наличии
- Код: 006988
4 668 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний тример PROFI-TEC PGT6020BL (20 В, 4 А*год, 180 мм) (006988). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PROFI-TEC |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.3 кг |
| Характеристики электродвигателя и аккумулятора | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Габаритні розміри | 980х230х170 мм |
| Дополнительно | налаштування кута скошування, вбудований LCD-дисплей, контроль рівня заряду акумулятора |
| Комплектация | акумулятор PT2040MP (4.0 Аг) ×1, зарядний пристрій BC20V, диск 180 мм ×1, пластикові ножі ×4, дволопатевий металевий ніж ×2, свічковий ключ, шестигранний ключ, інструкція з експлуатації, гарантійний талон |
| Напруга акумулятора | 20 В |
| Руків'я | D-подібне |
| Різальна система | диск |
| Тип двигателя | Бесщеточный |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Скорость вращения вала | 0 – 5000 об/хв |
| Ширина обработки | 180 мм |
| Штанга | телескопічна, регульована (1000 – 1300 мм) |
- Цена: 4 668 ₴








