
Бензопила Husqvarna 120 Mark II (1.88 л.с., 350 мм) (9678619-03)
- Готово к отправке
- Код: 9678619-03
7 352 ₴
6 449 ₴
-12%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Бензопила Husqvarna 120 Mark II (1.88 к.с., 350 мм) (9678619-03). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Husqvarna |
| Вес | 4.85 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантований рівень потужності звуку, LWA | 113 дБ(А) |
| Дополнительно | автоматичне гальмо ланцюга, автоматичне змащення ланцюга під час роботи, антивібраційна система, захисний щиток для рук |
| Крок | 3/8" mini |
| Объем топливного бака | 0.3 л |
| Об'єм циліндра | 38.2 см |
| Мощность | 1.88 к.с. |
| Рівень звукового тиску на вухо оператора | 100.7 дБ(А) |
| Тип питания | бензин |
| Швидкість ланцюга в робочому режимі | 16.8 м/с |
- Цена: 6 449 ₴

