
Аккумуляторная газонокосилка Hyundai LA 4043 (2x20 В, без АКБ и ЗУ, 430 мм)
- Готово к отправке
- Код: LA 4043
9 156 ₴
7 826 ₴
-15%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторна газонокосарка Hyundai LA 4043(2x20 В, без АКБ та ЗП, 430 мм). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hyundai |
| Уровень шума | 90 дБ |
| Тип передвижения | Несамоходная |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 16.2 кг |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 4 А*год |
| Висота обробки | 25-75 мм |
| Комплектация | без АКБ та ЗП, ручки керування (комплект), травозбірник, інструкція, гарантійний талон, упаковка |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Напруга акумулятора | 2x20 В |
| Ніж для трави | 2-х лопатевий аеро ніж |
| Площадь обработки | до 300 м² |
| Система охлаждения | Воздушная |
| Система регулювання висоти ножа | центральне регулювання висоти підстригання, 7 рівнів |
| Тип пуску | електро |
| травозбірник | 45 л |
| Ширина обработки | 430 мм |
- Цена: 7 826 ₴









