
Аккумуляторная цепная пила Hyundai XA 4014 (2x20 В, без АКБ та ЗУ 350 мм)
- Готово к отправке
- Код: XA 4014
7 027 ₴
6 006 ₴
-15%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторна ланцюгова пила Hyundai XA 4014 (2x20 В, без АКБ та ЗП, 350 мм). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hyundai |
| Вес | 3.8 кг |
| Тип двигателя | Бесщеточный |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 4 А*год |
| Габарити полотна | 350 мм |
| Дополнительно | автоматична система змащення, безключове регулювання натягу ланцюга |
| Комплектация | без АКБ та ЗП, захисний кожух, шина ланцюга, ланцюг, інструкція, гарантійний талон, упаковка |
| Крок зубців | 3/8" |
| Напруга акумулятора | 2x20 В |
| Тип питания | від акумулятора |
| Швидкість ланцюга | 14.5 м/с |
| Швидкість різу | до 15 м/с |
- Цена: 6 006 ₴







