
Аккумуляторный триммер Hyundai HYT 4025 (20 В, без АКБ и ЗП, 380 мм)
- Нет в наличии
- Код: HYT 4025
7 020 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний тример Hyundai HYT 4025 (20 В, без АКБ та ЗП, 380 мм) . Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hyundai |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 5.8 кг |
| Характеристики электродвигателя и аккумулятора | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 4 А*год |
| Дополнительно | регулювання швидкості обертання, телескопічна штанга, два режими скошування |
| Комплектация | без АКБ і ЗП, шпулька із ліскою, металевий ніж, наплічний ремінь, універсальний ключ, комплект кріплення, інструкція, гарантійний талон, упаковка |
| Напруга акумулятора | 2x20 В |
| Руків'я | U-подібна |
| Різальна система | волосінь, ніж |
| Тип пуску | електростарт |
| Скорость вращения вала | 6200-6700 об/хв |
| Ширина обработки | ліска - 380 мм, ніж – 255 мм |
| Штанга | пряма |
- Цена: 7 020 ₴









