
Электрическая газонокосилка Husqvarna LC 141С (1.8 кВт, 220 В, 410 мм) (9670993-01)
- Готово к отправке
- Код: 9670993-01
13 224 ₴
11 499 ₴
-13%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Електрична газонокосарка Husqvarna LC 141С (1.8 кВт, 220 В, 410 мм) (9670993-01). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Husqvarna |
| Объем травосборника | 50 л |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 25.3 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота обробки | 25-75 мм |
| Габаритні розміри | 780x530x440 мм |
| Гарантований рівень потужності звуку, LWA | 96 дБ(А) |
| Источник питания | Мережа |
| Діаметр коліс (передніх / задніх) | 170 / 203 мм |
| Матеріал корпуса | сталь |
| Площа газону | 500 м² |
| Мощность | 1800 Вт |
| Привід коліс | Відсутній |
| Рівень звукового тиску на вухо оператора | 85 дБ(А) |
| Різальна система | ножова |
| Система регулювання висоти ножа | центральна |
| Тип двигателя | Щеточный |
| Тип пуску | електростарт |
| Ширина скошування | 410 мм |
- Цена: 11 499 ₴


