
Газонокосилка Husqvarna Aspire LC34-P4A (0,5 кВт, без АКБ и ЗП, 340 мм) (9706483-01)
- Нет в наличии
- Код: 9706483-03
16 499 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Газонокосарка Husqvarna Aspire LC34-P4A (0.5 кВт, без АКБ та ЗП, 340 мм) (9706483-01). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Husqvarna |
| Объем травосборника | 30 л |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 11.8 кг |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота обробки | 25 - 65 мм |
| Гарантований рівень потужності звуку, LWA | 87 дБ(А) |
| Источник питания | Акумулятор |
| Діаметр коліс (передніх / задніх) | 138.5 / 158 мм |
| Комплектация | без акумулятора та зарядного пристрою, інструкція, гарантійний талон, упаковка |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Площа газону | 500 м² |
| Мощность | 0.5 кВт |
| Режимы работы | 4 |
| Рівень звукового тиску на вухо оператора | 74 дБ(А) |
| Система регулювання висоти ножа | центральна |
| Скорость вращения вала | 3000 об/хв |
| Ширина скошування | 340 мм |
- Цена: 16 499 ₴
